MĘSKI STRIPTIZ NA 100-LECIE

Z cyklu „Jaja jak czerwone berety”

Filip Ilkowski – świętuje ten szczególny dzień.

Bardzo ciekawe spotkanie w Cafe Kryzys na tematy około-rewolucji-październikowej.
Dziękuję bardzo ogranizator(k)om z kolektywu Syrena i pisma Bez Dogmatu za możliwość wzięcia udziału w panelu.
A nagranie znajdziecie poniżej.

Komentarze

Dawid Kański Oglądałem stream.

Włodek Bratkowski Przebiję Filipa – to wręcz frapujące spotkanie dla takiego postronnego obserwatora jak ja zwłaszcza. Z czterech panelistów połowie i to tej ładniejszej i najmłodszej należy się uznanie. Magdalenie Grabowskiej – najwyższe – za merytoryczne wystąpienie wybijające rozbieżności feminizmu z ruchem komunistycznym, Pawłowi Szelegieńcowi – nie takie już małe – za to że skoncentrował się na kwestiach zasadniczych. Pozostali odsłonili więcej niż oczekiwałem – swoje korzenie. Siedząc w pierwszym rzędzie, miałem nieodparte wrażenie, że załapałem się na striptiz w ich wykonaniu. Z mojego punktu widzenia to żenujące widowisko – innego zdania może być ekshibicjonista. Filip zdaje się jest usatysfakcjonowany.

Włodek Bratkowski Chętnie bym nawet skomentował cały jego występ. Organizatorzy tego jednak nie przewidzieli. Striptiz w trzech odsłonach. Po trzeciej odsłonie zamknięto imprezę. Finałowej sceny nie nagrywano. TAKA STRATA. Jest czego żałować. Pewnie powiecie, że marzy mi się z Wami orgia? Nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z okazji 100 rocznicy – pisze się na czwartego – „dzień spotkań z Pracowniczą Demokracją”.

Ewa Balcerek W ŚWIETLE ARCHIWÓW https://youtu.be/OPkrutSoraE I SETNEJ ROCZNICY REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ http://www.dyktatura.info/?p=8058#more-8058.

Москва, 5 ноября, http://bit.ly/piknik_msk Санкт-Петербург, 7 ноября, https://muzbilet.…
youtube.com

Włodek Bratkowski

26 października 2017 r.

Tak a propos – moje komentarze Filip już raz wykasował ze swojego profilu na facebooku. Stąd ich nie usunie. Nadszedł czas na komentarz merytoryczny.

Przyznaję w tych sprawach jestem tradycjonalistą.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jaja jak czerwone berety. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „MĘSKI STRIPTIZ NA 100-LECIE

  1. Michał pisze:

    Ja też wolę popatrzyć na Alizee niż na ZMK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *