A MY TU – KICI, KICI…

Z cyklu „Jaja jak czerwone berety”

Kolesie poubierani jak partyzanci z napisami „śmierć wrogom ojczyzny” mylą nienawiść i pogardę z odwagą. W pracy szefom raczej nie podskakują – Piotr Ikonowicz na facebooku.

Jacyś nie życiowi jesteście – paru takich znam – niekoniecznie łysych. Maniek robi za mechanika, ewentualnie za grabarza lub kamieniarza, gdy zbliża się święto zmarłych handluje zniczami – ma dojścia i znicze jak trzeba. W zasadzie to on się z każdym dogaduje. Co mu szef? To Maniek – stary wyjadacz – ustala cenę usługi i razem z szefem golą frajera. I już wódka od szefa się należy. Patriotą to on jest od święta. Wyjątek – Święto Zmarłych – wtedy jest ZAROBIONY po uszy – kręci swój interes. Jego hobby to obić komuś mordę w ramach patriotycznych rekonstrukcji – najlepiej Ciszewskiemu.

Libertad por el Pueblo Catalan. Cisza demonstruje w Madrycie

Dlatego z nim trzymam.

A z kim mam trzymać – z nową radykalną lewicą? To przecież chore. Jeszcze bym się załapał na „Niepodległą Katalonię” albo inną wstydliwą chorobę.. Wpisałbym się w modny lewicowo-radykalny lub lewicowo-liberalny dyskurs. Za Kańskim cytowałbym Trockiego, za Ilkowskim – Lenina i … grałbym w jednej drużynie z Alternatywą Socjalistyczną i oszołomami. To już wolę Mańka i importowanych ze Wschodu „marginalnych marksistów”, takich jak Dmitrij Dżangirow (Ukraina) czy Borys Kagarlickij (Rosja). Nawzajem i niezależnie od siebie dobrze się uzupełniają – choćby w Katosprawie. Ci przynajmniej nie stronią od konkretnie historycznej analizy – a nasi rodzimi na wszystko mają słowne wytrychy. Z kim trzymać to jedno – drugie z kogo się śmiać?

WSZYSTKO PRZYSŁANIA BRUTALNA AKCJA HISZPAŃSKIEJ POLICJI,

A MY TU – KICI, KICI…

Przepraszam, że się wpierdalam w cudze sprawy – czy Maniek podskoczy czy nie podskoczy szefowi? – to jego sprawa. I tak da se radę. Rozumiem, że stałym zmartwieniem i natchnieniem Piotra są ci co se rady nie dają. Niech zatem Piotr wraz z przyległościami świeci dla nich JASNYM PRZYKŁADEM. W czasie niedzielnego spaceru może – dajmy na to – przygarnąć 9 kotka – JASNE PRZESŁANIE: ZAJMIJMY SIĘ PODRZUTKAMI. Wiem co mówię. Znam nawet następstwa – będą podrzucać chore koty, a i szczeniak się trafi… Z tego pociągu wysiadam. W biegu skakać z pociągu do pociągu to już lekka przesada. Chyba, że gromadnie z RSS i lokatorami. Już widzę jak parowóz kapitalizmu grzęźnie na szynach.

Włodek Bratkowski Nie powiecie chyba, że w tej czerwonej mazi hartuje się stal? Trza się zatem w głowę popukać. Oszczędzę własną. Naprzód – słowo to dobrze kojarzy się PPS-siakom – wystawię Dmitrija Dżangirowa https://youtu.be/LD5jsan-ckw. Podołał on wyzwaniu konkretno-historycznej analizy tego co się przydarzyło Hiszpanii/Katalonii, abstrahując od uniesień nowej radykalnej lewicy, która w niedzielę w Warszawie onanizowała się przed Ambasadą Hiszpanii na wezwanie Pracowniczej Demokracji. Ambasadę dr hab. Filip Ilkowski okrasił własną spermą…Tymczasem marginalny ukraiński marksista Dmitrij Dżangirow dał dowód przydatności marksizmu.

Гость UKRLIFE.TV – политконсультант Дмитрий…
youtube.com

Włodek Bratkowski Resztę posttrockistów i tzw. sekciarzy zakasował na tym odcinku Borys Kagarlickij http://www.dyktatura.info/?p=7897, który przy okazji stwierdził, że nie ma dla nich miejsca – u nas by powiedziano – na prawdziwej lewicy https://youtu.be/aLFIfDcbp0Q. Przy okazji przesyłam POZDROWIENIA DLA PIOTRA IKONOWICZA OD KOTA „STIEPANA”. W Katosprawie Piotr zachował zdrowy rozsądek. Oby tak dalej.

Włodek Bratkowski

10 października 2017 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jaja jak czerwone berety. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *