JUST GOT PAID

Z cyklu „Jaja jak czerwone berety”

Właśnie zostałem opłacony. Zainkasowałem kwotę, która wam się nawet nie śniła. Mniej więcej tyle Lenin dostał od szkopów. Przy tym z nawisem – po konsultacjach z Lwem Kaczyńskim powiedziałbym z plusem – jaki w Ameryce zainkasował Trocki. Tym samym REWOLUCJA ZOSTAŁA JUŻ OPŁACONA. Widzicie – dwóch gości na balkonie – to mój kontakt z… „Rzeczywistością”.

Stowarzyszeniu „Grunwald”, również temu „robotniczemu”, któremu przewodniczy były młody lider KPP-bis, niejaki Marcin Adam, też się kłaniam. Wraz ze mną kłaniają się lata 80. Wy ich pewnie już nie pamiętacie. Nie będę wraz z wami końcówki PRL idealizował. Z całością nie będzie inaczej. Dorobek PRL, a zwłaszcza ZSRR, przyjmujemy i przejmujemy – krytycznie. Nie ruszają nas wasze modły do świętych obrazków. Idealizacja nie przejdzie. Infantylizm nie popłaca, jak propaganda sukcesu w obliczu klęski.

Tyle szmalu, chłopcy, w życiu nie widzieliście. Pewnie za tym przekazem stoi Trump lub globalny kapitał w osobach wspomnianych gości, którzy palą faję za fają w loży amfiteatru zdarzeń. Ostatecznie mogą to być cygara kubańskie – wyczuwacie je po zapachu? Co z tego, że to loża dla niepalących? Palić można biernie – to nie wynalazek naszych czasów, raczej – twarda rzeczywistość.

– Bartoszu z Bieszczad i ty „Ciszo” Mateo Cichocki (dwa w jednym) –  let’s go na tańce go, go, go – RAZEM – Zrobimy show:

Na show załapał się już Piotr Akopow: http://www.dyktatura.info/?p=7460#more-7460, który za rosyjskimi amerykanistami i ekspertami widzi już w Stanach nadciągającą wojnę domową.

Do rewolucji światowej krok. Co prawda kwota, którą zainkasowałem nie wystarczy by objąć nią Polskę, zwłaszcza że to obszar wpływów kabaretu Ani Mru, Mru i lewicowej rodzinki, ale… z wami raźniej.

Co innego Rosja. Mamy gwarantowane poparcie i spore grono zainteresowanych skupionych w licznych kolumnach marszowych – z piątą włącznie. O szóstej – ani mru, mru. Na nią zagiął palec i patent Aleksander Dugin.

Odgłos nadciągającej nawałnicy dobiega zza oceanu. To jej zwiastun – amerykański буревестник – вестник бури.

A to już tegoroczne tournée Gov’t Mule i marsz zbuntowanych legionów.

JUST GOT PAID!

Za nimi to i Polska ruszy – papuga narodów.

REVOLUTION – COME, REVOLUTION – GO!

Włodek Bratkowski

17 sierpnia 2017 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jaja jak czerwone berety. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *